iDelta

Voľné pracovné miesta

Profesionálny sprostredkovateľ práce v EU

Sme držiteľmi licencie udelenej ÚPSVaR

Milí priatelia, sme radi, že ste sa pri hľadaní sprostredkovateľskej agentúry s dôverou obrátili na nás.

Ponúkame Vám ideálnu príležitosť naučiť sa a zdokonaliť si cudzí jazyk, zarobiť si peniaze, nájsť si nových priateľov,spoznať spôsob života v zahraničí a cestovať.

Pri zabezpečovaní pozícií v zahraničí spolupracujeme výhradne so serióznymi zamestnávateľmi
a partnerskými organizáciami, prostredníctvom ktorých poskytujeme naším uchádzačom asistenciu počas celého pracovného  pobytu. Týchto partnerov si starostlivo vyberáme a presne definujeme podmienky našej spolupráce.
Každým dňom nám pribúdajú nové pracovné ponuky. Ak ste nenašli prácu alebo krajinu, ktorá Vás v našej ponuke zaujala, ešte nič nie je stratené! Ešte dnes nám môže prísť pracovná ponuka, ktorá bude vhodná práve pre Vás!

Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť - máme klientov v Česku, Holandsku, Veľkej Británii a iných krajín. Ak ste zďaleka - nemusíte k nám cestovať osobne - vieme vybaviť prácu aj s pomocou pošty, emailu, faxu, telefónu!

Naša práca nekončí pri Vašom umiestnení, ale trvá počas celého Vášho pobytu. Agentúra bude stále pripravená pomôcť a poradiť Vám v rôznych oblastiach ako napr.:

• zabezpečíme ubytovanie, vyzdvihnutie na letisku a dopravu

• po ukončení pracovného pomeru s prvým zamestnávateľom Vám pomôžeme zabezpečiť nové pracovné miesto za zvýhodnených podmienok, atď.

• kompletné poradenstvo v oblasti sprostredkovania zamestnania
• sprostredkovanie študijných pobytov
• rezervácia a predaj leteniek do rôznych miest v Európe
• predaj komplexného cestovného poistenia

Samozrejmosťou je u nás aj flexibilita - to znamená, že vždy vieme vyjsť v ústrety uchádzačovi a prispôsobiť sa výškou poplatkov konkurencii - vždy sme otvorení dialógu, preto neváhajte s nami komunikovať - vždy nájdeme ideálne riešenie!